Hakkımızda - Emre Turizm Taşımacılık Ltd. Şti.

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Emre Turizm olarak, yıllardır turizm ve hizmet sektörünün içerisinde bulunan ve insan için hizmetin ne olduğunu iyi bilen firmamız, bugün sektörün önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Lider olmanın verdiği sorumluluklar her zaman daha iyisi ve her zaman kalitelisi felsefesiyle personel taşımacılığı sektörünü ileriye götürmek, müşteri anketleri ile daima daha iyi hizmeti sunmak, temel prensiplerimiz arasındadır. Şu an hala Küçükçekmece’ de kendi mülkümüz olan şirket merkezimiz ve yine çoğunluğu firmamıza ait olan son model bakımlı araçlarımızla sektörümüzde emsal teşkil edecek şekilde emin adımlarla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz gereği, teknoloji ve özveri mantalitesinden yola çıkarak sunduğumuz hizmetlerde yine bizim gibi profesyonel firmalarla çalışmaktayız, aldığımız kalite belgeleri hizmetimizdeki uzmanlığı yansıtmaktadır. Güçlü bilgi işlem alt yapımızla araçlarımızın bütün sefer ve tur hareketlerini düzenli olarak takip ederken, internet ve web sitemiz yolu ile memnuniyet ve şikâyetlerinizi en kısa sürede özveri ile dikkate almaktayız.

MİSYONUMUZ

İstanbul gibi metropol olan, kozmopolit ve bir o kadarda şehir yapısı zor bir kentin problemlerinin günlük standart yaşam ve iş verimliliğine, bir ticarethanenin işçinden en üst kademesindeki yöneticisine kadar etki ettiği tartışılmaz bir realitedir, düzenli, verimli, disiplinli, son model modern araçlarla personel servis hizmeti artık vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir. Emre Turizm personel ve öğrenci taşımacılığı profesyonel, disiplinli ve çağdaş hizmet anlayışı ile zamanı ve çalışanlarınızın verimliliğini maksimum düzeyde lehinize çevirmeyi ilke edinmiştir.